چهارشنبه ١٢ آذر ١٣٩٩
اندیشه امام و رهبری
ائمه جماعات
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «
اخبار > بازدید و تکریم از خانواده شهدای دانشگاه توسط جمعی از اساتید و کارکنان
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید و تکریم از خانواده شهدای دانشگاه توسط جمعی از اساتید و کارکنان

بازدید از خانواده شهید شاپور بیگدلی که از بهیاران مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی بود ،در تاریخ اول تیرماه با حضور دکتر سید علی حسینی ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، حجت الاسلام اصغر رکوفیان مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ، جناب آقای جلیل غفوریان مشاور ریاست دانشگاه در امور ایثارگران و جمعی از اساتید و کارمندان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار حاضردر محل(وبدا)، در مراسم بازدید از خانواده شهید بیگدلی همچنین اقای محمد عزیزی مدیر بیمارستان رازی ، آقای امین اجلی سرپرست اداره پرستاری بیمارستان رازی، خانم دکتر کاشانی نیا عضو هیئت علمی گروه پرستاری ،آقای موران مسئول بسیج کارمندی دانشگاه و سایر همکاران دانشگاه حضور داشتند.

در ادامه این بازدید دکتر سید علی حسینی ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ضمن زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا، مسیر شهادت را حقیقی و جاویدان دانسته و با ابراز دلجویی از خانواده شهید پیگیر مطالبات مطرح شده از سوی خانواده شهید شدند.

حجت الاسلام اصغر رکوفیان مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری نیز با باز شمردن برخی صفات که از سوی همسر شهید مطرح شده بود ،اظهار داشت: تجلی صفات حسنه در اماکن مقدسی مانند جبهه، از سوی خداوند متعال خریده می شود و اینگونه شهید در نزد همگان عزیز و جاودان می شود و صفت و ویژگی های شهدا معیار سنجش آنهاست و ما نیز در بازدید از خانواده شهدا در صدد انتقال فرهنگ شهادت به نسل های بعدی هستیم تا به دانشگاهیا ن بگوییم که امنیت و تحصیل و رفاه برگرفته از همت جان برکفان دیروز است.

آقای غفوریان مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران نیز با تبریک اعیاد شعبانیه، امنیت و رفاه امروز را مدیون شهدا و خانواده شهدا دانست و با ابراز دلجویی از خانواده شهید بیگدلی پیگیر مطالبات آنها شد.

همسر شهید بیگدلی که از بهیاران اسبق مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی نیز ضمن اظهار خرسندی از حضور دانشگاهیان در منزل شهید گفت: شهید بیگدلی فردی خانواده دوست و خوش اخلاق و از بهیاران  خستگی ناپذیر مرکز آمورشی درمانی روانپزشکی رازی بود و در سال 1366 طی ماموریت و با سمت بسیجی به همراه کادر پیراپزشکی عازم مناطق جنگی شد و به شهادت رسید.

وی گفت : خوشبختانه با حمایت های مادی و معنوی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تا حدودی مشکلات مرتفع شده و خرسندم که بگویم برای حفظ این مرز و بوم همواره تا پای جان در صحنه هستیم .

در این بازدید خانم دکتر کاشانی نیا عضو هیئت علمی دانشگاه که از دانشجویان پرستاری حاضر در مناطق جنگی و جبهه های حق علیه باطل بود، نیز اظهار داشت : اخلاص در عمل و خوش خلقی در شرایط سخت از توفیقات الهی است که اگر بدون ذره ای از ریا باشد به ثمر خواهد نشست و منجر به خیر دنیا و آخرت می شود .

در پایان نیز از سوی دفتر ریاست دانشگاه و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه هدایایی  به خانواده شهید بیگدلی اهدا شد. 


٠٩:٤٥ - شنبه ٨ تير ١٣٩٢    /    عدد : ٢٧٧٨٤٠    /    تعداد نمایش : ٥٢٦خروج
هم اندیشی
دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی
جلسه آزاداندیشی انتخابات
اوقات شرعی
پیوندها
Error on query in tag id=37