چهارشنبه ١٢ آذر ١٣٩٩
اندیشه امام و رهبری
ائمه جماعات
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «
اخبار > کارگاه دانش افزایی اساتید، روزهای 4 تا 6 بهمن ماه برگزار می شود
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه دانش افزایی اساتید، روزهای 4 تا 6 بهمن ماه برگزار می شود

کارگاه دانش افزایی اساتید، روزهای 4 تا 6 بهمن ماه برگزار می شود

کارگاه دانش افزایی اساتید، روزهای 4 تا 6 بهمن ماه برگزار می شود

     معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از برگزاری کارگاه دانش افزایی اعضای هیات علمی این دانشگاه با موضوع " اخلاق " از 4 تا 6 بهمن ماه با همکاری و مشارکت دفتر نهاد مقام معظم رهبری در  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خبر داد.

     دکتر " محمدرضا خدایی " در گفت وگو با خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، دانشگاه را محل تربیت مهمترین سرمایه کشور یعنی نیروی انسانی دانست و افزود: دانشگاه ، مهمترین زیرساخت پیشرفت و توسعه ی کشور است و  بر همین اساس رشد فرهنگی اساتید دوشادوش موضوعات علمی حائز اهمیت می باشد.

    معاون آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی ، ادامه داد: با توجه به جایگاه رفیع و نقش محوری اعضای هيات علمی در توسعه جایگاه علمی کشور و دانشگاه تمدن‌ساز اسلامی و تقويت زمينه و ظرفيت‌هاي علمي و تربيتي استادان، دستورالعمل اجرایی طرح دانش‌افزایی و توانمندسازی اعضای هيات علمی دانشگاهها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی کشور به دانشگاه‌هاي كشور، ابلاغ تا از طريق معاونان آموزشي عملیاتی شود.

     وی تصریح کرد: مسئوليت برگزاري دوره‌هاي مهارتي و معرفتي طرح دانش‌افزايي و توانمندسازي به عهده معاونان آموزشي دانشگاه‌ها است كه در دوره های مهارتي مستقلاً و در دوره های معرفتي با محوريت دفتر هم‌انديشي نهاد نمايندگي در دانشگاه‌ها، به اجرا گذاشته می شود.

     دکتر خدایی گفت: معاونت آموزشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز در راستای تکالیف بالادستی برای ارتقای سطح دانش اعضای هیات علمی در زمینه های  علمی،آموزشی،فنون جدید آموزشی و فرهنگی ، برنامه هایی دارد که یکی از آنها برگزاری کارگاه های دانش افزایی اساتید است که  با هدف ارتقای توانمندی اساتید در موضوعات مختلف اجرا می شود و زمینه ساز رشد دانشگاه هاست ، ضمن آنکه به اعضای هیات علمی شرکت کننده ، گواهی پایان دوره اعطا می شود.

     وی افزود: نشست و ارتباطات و تعاملات بین فردی اساتید در موضوعات علمی، فرهنگی و سایر مباحث ، از حیث روانشناسی در توانمندسازی اساتید موثر است


٠٨:٣٠ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٤٩٧٦    /    تعداد نمایش : ١٨٦خروج
هم اندیشی
دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی
جلسه آزاداندیشی انتخابات
اوقات شرعی
پیوندها
Error on query in tag id=37